LSFP atbalsts
Jānis Upenieks
Jānis Upenieks
saeimas deputāts

Sports un veselīgs dzīvesveids, ir pilnvērtīgas dzīves stūrakmens.

Pilna Uzruna
Img 8531

Lai sākas šīs vasaras pilsētu sacensības!

Jau šo svētdien, 28. maijā, notiks pirmais „Latvijas spēcīgākā pilsēta 2017” sacensību posms, kurā aicināti piedalīties Rīgas iedzīvotāji un pilsētas viesi. Sacensības notiks Rīgas Centrāltirgū no plkst. 12.00 līdz 15.00.

Ceturto gadu pēc kārtas notiks sacensības „Latvijas spēcīgākā pilsēta”. Šogad pirmie drosmīgie būs Rīgas iedzīvotāji, kuri uzstādīs sacensību latiņu pārējām Latvijas pilsētām. Dalībnieku galvenais uzdevums būs trīs stundu laikā pēc iespējas vairāk reižu uzspiest svaru stieni. Jauniešiem līdz 18 gadiem un sievietēm svaru stienis svērs 20 kg, bet vīriem būs jāspiež 50 kg. Dalībnieku kopā paveiktais veidos katras pilsētas rezultātu.

Sacensībās varēs piedalīties kā liels, tā mazs pilsētas atbalstītājs, jo nav noteikts vecuma ierobežojums. Katrs dalībnieks ar savu sniegumu palīdzēs savai pilsētai gūt uzvaru, kā arī varēs uzstādīt jaunus 2017. gada individuālos rekordus. Dalība sacensībās ir bezmaksas un nav nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās. Video ieskats sacensību norisē: https://www.youtube.com/watch?v=XzYmX5R_6-Y

Kopš „Latvijas spēcīgākā pilsēta” aizsākumiem 2014. gadā Rīga ir sparīgi piedalījusies un turējusies spēcīgāko pilsētu vidū. Pirmajā gadā Rīgas posma dalībnieki kopā uzspieda 166 120 kg un izcīnīja 2. vietu Latvijas pilsētu kopvērtējumā. 2015. gadā  rezultāts auga līdz 206 880 kg, taču galvaspilsēta ierindojās 3. vietā. Savukārt 2016. gadā  rīdzinieku rezultāts bija 199 680 kg un 6. vieta. Vissīvākā pretiniece visus šos gadus bija Valmiera, kura katru gadu izcīnīja 1. vietu. Lai gan citus gadus Rīgas posms bija viens no pēdējiem, tad šogad tas būs pirmais. Kāds būs šī gada Rīgas rezultāts un vai izdosies noturēt pārsvaru? To mēs uzzināsim jau šovasar pilsētu cīņā par spēcīgākās titulu.

Projekta „Latvijas spēcīgākā pilsēta 2017” Rīgas posmu atbalsta LIVE RĪGA https://www.liveriga.com/lv/, Latvijas Pauerliftinga federācija un biedrība „Spēka Pasaule”. Plašāka informācija par sacensību noteikumiem, gaidāmajiem pilsētu posmiem un rezultāti pieejami „Latvijas spēcīgākā pilsēta 2017” mājas lapā www.specigakapilseta.lv

 Nāc, piedalies un atbalsti savu pilsētu!